İnternette Satış satış yapan sitelerin birkaçını Linkini sizlerle paylaşıyoruz.

D&R – Kaderini Değiştir ARTT | Satın Almak için Tıkla

Kitapyurdu – Kaderini Değiştir ARTT | Satın Almak için Tıkla

İdefix – Kaderini Değiştir ARTT | Satın Almak için Tıkla

Hepsiburada – Kaderini Değiştir ARTT | Satın Almak için Tıkla

“Kader” dediğimiz aslında bizim yaşam programımız…Evren de tıpkı bir bilgisayar programı yazılımı gibi işler… Bu müthiş gerçeği bize günümüzün bilim dünyası söylüyor.

Nasıl ki evren bir yazılımsa, bizim kaderimiz de öyle. Yaşam programımızdaki tekrarın kaynağını bulduğumuzda onu değiştirmemiz mümkün hale gelir! Evet, kaderimizi değiştirebiliriz!..

Hayata gelme amacımız kendimizi tanımak, anlamak ve öğrenmek. Başımıza gelen her olumsuz olay yükselmemiz için bize kendimizle ilgili iyileştirmemiz, geliştirmemiz gereken yönlerimizi göstermeye çalışır. Bu mesajları doğru okumayı öğrenemezsek kısırdöngü içinde tekrarlar devam eder… İyi şeylerin hep başkalarının başına geldiğini zanneder, hep “kurban” rolünü oynarız.

Başarının sırrı, acı ve zevkin bizi kullanmasına izin vermemek, yaşamımızı “ÖZ”ümüz olarak yaşamak… Bunu yaparsak hayatımızın kontrolü bizim elimizde olur, yapmazsak hayat bizi kontrol eder! – Güneş Tan

Güneş Tan’ın Kaderini Değiştir adlı kitabı istediğiniz kitapevinden alabilirsiniz, bile Doğan Novus yayınevinin depolarında mevcut sizing için getirtebilirler.

Kolay olması için size yakın kitapevini telefonla arayıp Kaderini Değiştir kitabı ellerinde var mı? Diye sorup ayırtmanız. Eğer ellerinde kalmamışsa sipariş verip getirtebilirsiniz. Alternatif olarak kitabı online internet sitelerinden D&R, kitapyurdu,idefix vb sipariş verip indirimli satın alabilirsiniz, size kargo ile yollarlar.