AYSUN ORHAN

Ben Aysun Orhan. Hem çok renkli hem de bir o kadar stresli bir işim var. Her zaman pozitif ve iyimser biriydim ama işyerinde ve özel hayatımda yaşadığım “haksızlıklar” beni defalarca hayal kırıklığına uğratmıştı. Ta ki 2005 yılında Güneş Tan’la yaptığım röportaja kadar… O gün başlayan dostluğumuz yıllar içinde kimi zaman abla-kardeş, kimi zaman arkadaş, kimi zaman öğretmen tadında devam etti.
2009 yılında düzenli olarak ARTT seansı aldım kendisinden ve hem kendim hem işim hem sosyal hayatımla ilgili birçok konuda çalıştık. Değersizlik, haksızlığa uğrama, yetersizlik, ölüm ve aşk acıları, kist vs. gibi duygusal ve fiziksel birçok konuda köklü bilinçaltı kalıplarımı temizledik.

2014 yılında artık ben de ARTT’yi profesyonel olarak uygulamaya hazırdım ve ARTT Uzmanı sertifikamı aldım. O günden beri tıpkı Güneş gibi, elimden geldiğince insanların “öz”leriyle buluşmaları konusunda rehberlik ediyor ve bundan büyük bir mutluluk duyuyorum. Çünkü “Yaradılış birdir, hepimiz biriz!” deyip bu cümleye, açıklaması seanslarda olacak bir “yıldız” koymak istiyorum!

 

GERİ BİLDİRİMLER

ARTT ile tek seansta Rapunzel tedavisi!

“Tek seansta Rapunzel tedavisi nedir diyeceksiniz! İsmim Yasemin. Belime kadar uzanan Rapunzel saçlarımla gayet sağlıklı olduğumu düşünen bir insandım. Ama iki senedir saçlarım inanılmaz şekilde dökülmeye başladı. Çeşitli ürünler kullanmama rağmen dökülmeyi durduramadım. Saçlarım neredeyse bir avuç kaldı. Bir kadın için ve özellikle de benim için uzun ve gür saçlarım hayattaki vazgeçilmezimdi. En sonunda geçen hafta doktora gittim. Doktor bana erkek tipi saç dökülmesi yaşadığımı söyleyerek üç tane ilaç verdi (hap, sprey ve şampuan). Ve bu ilaçları en az üç-dört ay kullanmam gerektiğini söyledi. Hastaneden ağlayarak çıktım, eczaneden ilaçlarımı aldım. O anda telefonum çaldı. Karşı taraftaki arkadaşıma sıkıntımı anlatırken bana ARTT’den ve Aysun Hanım’dan bahsetti. Şansımı denemek istedim. Hemen Aysun Hanım’ı aradım ve ilk seans için randevu aldım. Aysun Hanım’ın inanılmaz enerjisi, bilinçaltıma yaptığımız yolculuk ve saçımın dökülmesine sebep olan duygular… Aysun Hanım hepsini zihnimden ve bedenimden ARTT ile temizledi. Hem de tek seansta! İnanılmaz bir şeydi bu. Saçlarımın neden döküldüğünü bulduk, stres, çaresizlik ve ne yapacağını bilememek saçlarımın dökülmesine yol açmıştı. Seans bittiğinde sanki omuzlarımdan, sırtımdan ve başımdan yüzlerce kiloluk ağırlıklar alınmıştı. Saçlarımın yeniden sağlıklı ve güçlü olduğunu hissettim. Seans sonrası dördüncü günüm, en fazla iki tel saçım dökülmüştür herhalde. Ne aldığım ilaçları ne de diğer ürünleri kullandım. Ben şifayı Aysun Hanım ve ARTT’de buldum. Rapunzel kıskansın beni! Aysun Hanım ve ARTT mucizesine minnettarım. Teşekkürler…”

İletişimci Neslihan Doğan, kronik boyun ağrısıyla ilgili yaptığımız ARTT seansı deneyimini ve ağrısının nasıl geçtiğini Olay gazetesindeki köşesinde anlattı.

Haber linki:
http://olaygazete.co.uk/kose-yazilari/boyun-agrisinin-altinda-yatan-gercek.html

CROHN hastalığı nasıl iyileşti? 35 yaşındaki Aslı Hanım anlattı… Merhaba,
Ben Aslı. Size hayatımı ve yaşam kalitemi değiştiren ve beni sağlığıma kavuşturan ARTT Tekniği ve canım dostum Aysun’dan bahsetmek istiyorum. Bundan 3 sene önce karnımdaki şiddetli ağrıdan dolayı hastaneye gittim ve bir haftalık araştırma sonunda CROHN hastası olduğum ve ince bağırsağımın ¾’ünün yara olduğu söylendi. Bir sene ilaç tedavisi (kortizon) ve daha sonra iyileşme olmazsa ameliyat olmam gerektiği söylendi. Ve ben çaresizce vücudumun her hücresine zarar veren ilaçları kullanmaya başladım. Evet ağrım kısmen azalmıştı ama ufacık bir stresle daha da artarak devam ediyordu ki “şifa meleğim Aysun” ile tanıştım. Bana ARTT tekniğinden bahsetti. Bu tekniği hiç bilmememe rağmen tereddütsüz tamam dedim ve Aysun’um ile yaptığım seanslardan sonra tahminen 3 ay sonra ben sanki yeniden doğdum. Tüm stresim, ağrılarım, üzüntülerim uçup gitmişti. Minnettarım sevgili dostum sana… Bana yeniden hayat kalitemi verdiğin için… Beni ARTT ile tanıştırdığın için… Üzerinden 2 sene geçmesine rağmen bir kere dahi ağrım olmadı… Ama ben Aysun’u ve ARTT’yi bırakır mıyım? Tabii ki hayır!!! Hayatımızın her anında şifa ARTT… Tüm güzel duygular, pozitif bakış, huzur, sağlık, mutluluk için ARTT ile tanışmakta geç kalmayın.
Sevgilerimle…