AYLİN IŞIK

Ben Aylin Işık,
Kurumsal bir firmada yönetici olarak görevimi yapmaktayım.
Hayatta hiçbir şey tesadüf değil ve yaşadığımız her olayın, her durumun bir nedeni var. Yaşadığım birkaç olayda aynı duyguyu hissetmem ve bu duyguların etkisinden kendi başıma kurtulamadığımın farkındalığı benim bu muhteşem tekniği ARTT yi deneyimlememe olanak sağladı. Sevgili Güneş Tan dan aldığım  bireysel seanstan sonra hiçbir şey eskisi gibi olmadı. Yaşadığım duyguları neden yaşadığımı anlamam ve ARTT tekniğinden edindiğim bakış açısı beni kendime olan içsel yolculuğumda daha da derinleştirerek, bu tekniğin eğitimini almama vesile oldu. Eğitim ise bambaşka bir deneyim oldu benim için! Güneşimizin  liderliğinde, eğitimimiz boyunca sürekli olarak birbirimize uyguladığımız seanslar kendimizi keşfediş ve uzmanlık yolculuğumuzda bizlere rehber oldu.

Kendini tanımak, yaşadığı her türlü sıkıntıyı kökten ve kalıcı olarak çözmek isteyen, dünyada kendini yaşamak yaratılışını gerçekleştirmek isteyen danışanlarımın yol arkadaşı olabilmek bana inanılmaz bir mutluluk veriyor. Her birimiz eşsiz ve mükemmel varlıklarız, yaşamımız çok kıymetli, gelin kendiniz için en mükemmeli ne ise bizi ona götürecek yolda birlikte yolculuk edelim.
Sevgilerimle

Danışan yorumu:

Yaptığımız çalışmaları en temelinde sevgili Aylin’in hassas rehberliğinde yaptığım yolculuklar olarak görüyorum. Her bir yolculuk bana kendimi keşfedeceğim 1001 farklı yol sundu. Sadece bir rüya ile başlayıp hayatla ilgili geniş bir perspektife gidebilecek derinlikte, birbirinden değerli yollardı hepsi.. Uyandırıcı keşfim şudur ki; ucu bucağı olmayan, tek bir yönde akmayan sonsuzluktayız, evimizden ve birbirimizden hiç ayrılmadık. Bunu deneyimlerken yanımda olduğun ve başkaca sağladığın birçok sebepten minnettarım sana.

Melike E.