MS Başlangıcı

26 Mayıs 2010
From: O.H. <@hotmail.com>
To: info@gunestan.com
Date: May 26, 2010 at 1:45 AM
Subject:

Merhaba,
ben Güneş hanımı 2 sene önce tanıdım ve kendisinden her ay 1 kez 2 saatlik seans aldım. Seansların bana ne gibi faydalar sağladığını anlatarak bundan faydalanmak isteyecek diğer insanlara da yol göstermek istiyorum.

Güneş hanıma ilk gelmeme sebep olan olaylar bundan 3 sene önce başlamıştı. Sağ kolumda uyuşmalar başlamış ve uyuşmalar ben de rahatsızlık yaratmaya başlamıştı. Çeşitli doktorlara gittim,uzun ve yorucu süreçlerin ardından doktorum bana ileride MS hastalığı geçirme riskiyle karşı karşıya olduğumu söyledi. Bu süreç beni gerçekten çok olumsuz etkilemişti, insanın 24 gibi genç bir yaşta hayatının tamamını etkileyebilecek bir durumla karşı karşıya kalması gerçekten çok zordu. Aynı dönem içeresin de yüksek lisansta yaşadığım zorluklar, çalışma hayatının getirdiği stres beni bunalıma ve karamsarlığa sürüklemişti.

Şükürler olsun ki bu dönemde Güneş hanımı tanıma fırsatı buldum. Birlikte yaptığımız seanslarda hem hastalığıma hem de stres ve bunalıma yönelik çalışmalar yaptık; Güneş hanım olayların kaynağına inerek bendeki negatif enerjiyi vücudumdan atmamı, geçmişte yaşadığım olumsuz tecrübeleri de kafamdan silmemi sağladı. Her seanstan sonra kendimi daha da hafiflemiş ve huzurlu buluyordum; zamanla kolumdaki uyuşmalarım azaldı ve sonrasında da geçti.Doktoruma da düzenli olarak gidiyordum son çektirdiğimiz MR neticesinde beyindeki üç lezyonun geçtiğini sadece izinin kaldığını, artık ciddi bir durumumun olmadığını kontrole bile gitmeme gerek kalmadığını ancak ters bir şeyler hissedersem kontrole gel demesi beni çok mutlu ediyor.

Güneş hanima bana verdiği destekten dolayı gerçekten minnettarım.


Ofis Fotoğrafları

Sosyal Medya