Özgüvenimi Kazandım
06 Eylül 2010
From: life@hotmail.com
To: gunestanakdogan@hotmail.com
Subject: my new referans :) :)
Date: Mon, 6 Sep 2010 22:17:26 +0300

Dört ay sonra tekrar buradayım ARTT tekniğiyle hayatımda süregelen yeni durumları sizinle paylaşmak için :) Hayatımda ve en önemlisi bilinçaltımda sağlam bir yere sahip olan babamın bende bıraktığı negatif hatıralar sonucu yaşanan iş başarısızlıkları nedenlerini bulup, olanları tersine çevirmek benim için mucizeden öte bir şeye dönüşmeye başladı..

Olayı size kısaca özetlemem gerekirse..yaptığım işi hiçbir zaman kabullenmeyen, etrafındaki insanlar yaptığım işi sorduklarında cevap vermeyip geçiştiren, sürekli meslek değiştirmem konusunda baskı yapan, hiçbir zaman para kazanabileceğime inanmayan, bana umutsuz vaka gibi bakan bir babam vardı.. Güneşle bu konuyu çalışmaya başladıktan sonra bir gün odamda oturmuş sakin, sakin sunum için portfolyo hazırlarken babam odama geldi.. Sonra hazırladığım portfolyoya baktı ki normalde görmezden gelir, umursamaz, değer vermez.. Baktıktan sonra konumla ilgilenip sorular sordu.. Hatta anneme seslendi yaptığım çalışmaların ne kadar muhteşem olduğundan söz etti.

Ben kalakalmıştım ona inanamadım.. Beni ve işimi her zaman görmezden gelen benim için üzülen babam şimdi bunları söylüyordu..

Hatta akşam bir yere yemeğe gittiğimizde söz yine benim işime geldiğinde, bu duruma yıllardır alışık olduğu için soru babama yöneltilse de ben cevap verirdim ama o akşam babam konuştu. Kızım dışarıdan bu şekilde işler yapıyor.. Bugün bir çalışmasını gördüm muhteşemdi dedi.

Gözlerim doldu.inanamıyordum.. Bu anlattıklarım bir çoğunuzun hayatında çok sıradan bir durum olabilir ama hayatınızda en çok yapmak istediğiniz iş için bütün olumsuzluklara rağmen vazgeçmeden uğraşırken birde en çok desteğine ihtiyaç duyduğunuz babanızın size inanmaması, yeteneğinizi görmezden gelmesi, çok kırıcı bir ruh haline neden oluyor.. Bu olaydan 1 ay kadar sonra yine Güneşle çalışmaya devam ettiğimiz bir seansta değeri ve saygıyı çalıştık. Babamın yine çok etkili olduğunu bize gösteren bir seanstı bu. Akşam eve gittim yemek sonrasında babam benimle konuşmak istediğini söyledi oturduk. Benim sektörümde firma sahibi olan bir aile dostumuz bugün babama beni sormuş babamda anlatmış neler yaptığımı vs. Böyle işten güçten oldukça uzun bir sohbetten sonra babam benim için ortaklık teklif etmiş o aile dostumuza. Ben kızıma güveniyorum sonuna kadar arkasındayım eminim altından kolaylıkla kalkacaktır, dürüstlüğünden ve iş disiplininden şüphem yok, sadece yönetim konusunda yeterince tecrübe sahibi değil. Onu da biz hallederiz demiş.

Sonra bana kızım ben böyle bir şey yaptım sen ne dersin dedi. Yıllardır uğraşıyorsun başkalarının yanında dirsek çürüteceğine kendi işimizi yaparız seninle dedi. Ki babamın mesleğiyle benimkinin uzaktan yakından ilgisi yok babam işletmeci. :) Güneş nasıl bir etkisin ne yapıyorsun beni her defasında hayretler içerisinde bırakıyorsun.

Bu kadar kısa sürede olması mucize bile değil. Bir şeyi çok içten söyleyeyim bu işin olup olmaması umurumda değil babam benim için böyle bir adım attı işime bana değer verdiğini saygı duyduğunu gösterdi ya benim için dünyalara bedeldi :) Hala aklıma geldikçe gözlerim doluyor. Bir tanem meleğim teşekkür ederim sana milyonlarca kez elimi bırakmadığın için mucizeler bitmedi biliyorum :) İnsanlara yenilik her zaman için başta sıra dışı gelir inanmakta güçlük çekilir bugüne kadar vardı madem bu kadar insan neden böylesine acı çekti diye sorulur. Ama siz yeniliği denememekten, önyargıyla düşünmekten vazgeçmediğiniz sürece o üzüntüler yakınıza yapışır gününüzü değil ömrünüzü heba eder.

Ne gerek var, yıllarınızı mutsuz geçirmek yerine sadece deneyin. Sonra bunları okumak yerine, çalışmalar sonucunda hayatlarında ki mucizevî değişiklikleri yazanlardan biride siz olacaksınız :) seni seviyorum Güneşim :)

M.Ç.

Ofis Fotoğrafları

Sosyal Medya