Yolunuz açık olsun….

14 Haziran 2012
Ben uzun zamandır hayatımın gerçekten değişmesini isteyen fakat bir türlü değiştirme yolu bulmayan biriydim. Bunu nasıl yapacağımı da bilmiyordum ama ben değişirsem birçok şeyin değişeceğinin de farkındaydım. Yıllar içinde çok çeşitli yollar aradım kitaplar, seminerler, özel bir takım çalışmalar ve daha bir çok şey….

Hayatımda bununla ilgili adımlar attım ama hiç biri istediğim adımlar ve değişimler değildi. Benim istediğim daha çabuk ve gerçek radikal ve en önemlisi kalıcı değişimlerdi.

Bir televizyon programında Güneş'i gördüm ve o anda anlamadığım içsel bir nedenle de onunla tanışmak ve çalışmalarını öğrenmek istedim. Daha ilk seansın ertesi günü kendimi daha iyi hissetmeye başladım. Özellikle ev içinde annemle olan problemimi çalışmak ve bunu bitirmek istiyordum.

Eve adım atmak istememek ve kavga içinde yaşamak artık beni duvara dayandırmıştı. Tek bir seansta bu kızgınlığımın nedenini bularak Güneş'in dokunuşlarıyla bitirdim. Şuan ev benim için huzur bulduğum ve annemle mutlu yaşadığım bir yer. Kavgalar çekişmeler ve huzursuzluklar tamamen bitti. Öfkeli, kızgın ve agresifliğimi bitirdim çok daha neşeli, gülen bir insan oldum…

Güneş'in çalışmalardaki gayreti ve gerçek nedenleri bulana kadar olan azmine gerçekten teşekkür etmek istiyorum. Ben ne kadar değişmeye kararlıysam o da o kadar beni değiştirmeye kararlıydı :)) İyi ki varsın Güneş ve iyi ki yollarımız kesişti :)) Değiştirmek istediğim şeyler daha bitmedi.Evren izin verdikçe çalışmalarımız devam edecek ve Güneş ile devam ettikçe yolum daha da açılacak…

Yolunuz açık olsun….
Rumuz Coco…Ofis Fotoğrafları

Sosyal Medya