ARTT Sistem
Her şey zihinde başlar ve zihinde biter. Bedenimiz ve hayatımız zihnimiz tarafından yönetilir.

ARTT "Akaşik Kayıtları Dönüşüm Sistemi"

ARTT nedir, ne yapar?
Hızlı, radikal, kesin, kalıcı dönüşümü yaratır.

"ARTT" uygulaması var oluşun temel taşları ile uyumlu olduğundan içinde bulunduğunuz durumu kökten çözebiliyor, halledebiliyor ve siz bunu kendiniz fark ediyorsunuz. Var olan eski bir binanın restorasyonla tamamen yenilenmesi gibi.
Mesela depresyon, panik atak, fiziksel hastalık veya hangi işe el atsanız sonu başarısızlık şeklinde programlar yaşıyorsunuz.
Ne kadar çok çalışsanız da elinizdeki para akıp gidiyor. İlişkilerde karşı tarafın size değer vermemesi ve haksızlığı yaşıyorsunuz. Aldatılıyorsunuz.
Bir türlü öfke ve sinirinizden veya bağımlılıklarınızdan kurtulamıyorsunuz.
Uzun yıllardır yalnızsınız, bir eş bulamıyorsunuz…
ARTT uygulamalarında tüm bunların neden niçinleri, sebepleri ortaya çıkar ve temizlendiğinde her anlamda yani fiziksel, zihinsel olduğu gibi duygusal olarakta bir özgürlük elde edersiniz.
Hayat bir okulsa, yaşanılanlar derslerimiz ise yaşadığınız size ne öğretmeye çalışıyor, hangi yönünüzü iyileştirmeniz gerekir bunları sadece keşfeşmekle kalmazsınız. Asıl gereken o hayatınızı bozan durum temizlenip nötrlendiğinde, bugüne kadar öğrenemediğiniz hayatınızı negatif yönlendiren o "dersinizin" düzeldiğini kendiniz fark edersiniz. Yani olması gereken tekamülün doğal şekilde oluştuğunu bizzat yaşarsınız.

ARTT tekniği ile hem kendinizin hem köklerinizden size aktarılan yaşanmışlıkların tüm olumsuz etkilerini kalıcı bir şekilde silebilirsiniz. Duygularınızı yönetmeyi öğrenmek, sağlıklı ve mutlu hayatın sırrına erişmek istiyorsanız bu mucizevi tekniği öğrenme fırsatını kaçırmayın. Günlük hayatınızda kalıcı bir şekilde daha sağlıklı, daha mutlu, daha dengeli ve dingin hale gelmektir ARTT

ÖZÜNÜ YAŞAMAK
Mutluluk, Denge, Huzur, Başarı, Güçlülük, Özgüven, Sevgi ve Neşe insanın doğasında vardır ve tüm bunları hayat içinde yaşanmış dengesizliklerle yitiririz. Akaşik kayıtları dönüştürme tekniği" ile Güneş TAN yitirilmiş güzellikleri tekrar hayatımıza katmak üzere bir yolculuğa çıkarıyor.
Evren, '' ikilik'' diğer bir adı (dualite) olan yani " ZITLIK 'lardan oluşmuştur. Yüzlerce örnek verebileceğimiz Siyah/ beyaz, tatlı / ekşi, iyi /kötü, yukarı/ aşağı, erkek/kadın, keder /mutluluk gibi. İnsanlar evrenin bir parçasıdır. İkilem yaratan bu duygu ve düşünceler arasında gidip gelerek sürdürür yaşamını. Yaşamımızın geneline baktığımızda ne yaşamış olursak olalım, deneyimlediğimiz tek şey duygularımızdır.

Biz aynı negatif ve pozitif duygular arasında defalarca tekrar, tekrar gidip geldikçe, negatif morfik elektrik alanları daha ağırlaşır ve güçlenir, böylece bulundukları fiziksel bölgede fiziksel veya psikolojik rahatsızlıklar, hastalıklar yaratır.

Yaşam ise; Doğum ve ölüm üzerine kuruludur. Doğduğumuz anda başlayan yaşam, dikey bir enerji döngüsü olan zamanın kenarlarındaki karşılıklı duran görünmez zıt duygu ve düşüncelerin enerjilerinden oluşur. Yaşam, görünmez birer enerji katmanı olan bu duvarlar ile sınırlandırılmıştır. İnsanlar yaşadığı zaman içinde birbirinin zıttı olan düşünce ve duygu enerji duvarları arasında bilincinde olmadan gelgitler yaşar, yorulur, bıkar, küser, yaşama karşı isteksizleşir.

Bu durumda gerçek amaca, öz benliği örten örtüleri kaldırıp onu yaşamak gerekir.

Öte yandan, kişinin sadece kendi yaşamının içinde bulunan ve zıtlıklardan oluşmuş olumsuzlukların DNA'mız da kayıtlı bulunan, geçmişte her bir kişinin atalarının yaşamış olduğu duygu ve düşüncelerden oluşan enerji kodlarıdır. Bunlar, kişinin özü olan "saf bilinç'i örterek aynı zamanda kişinin de kendi gerçeğini görmesini engeller. Bu durum ise atalarının yaşadıklarının tekrarı olan, mecburi bir kader yaşar. Yani kişi kendini ve istediği bir hayatı yaşayamaz.

İnsanın özünün açığa çıkması ve kendi gerçek hayatını yaşaması için barındırdığı zıt duygu ve düşüncelerinin nötrlenmesi gerekir ki; Öz'ünü örten ikilem yaratan zıt duygu katmanları kalktığında gerçek doğasına geri döner. O zaman özümüzü örten örtüler kalkar ve bilincimiz kalıcı bir şekilde açığa çıkar. İşte o zaman "ÖZ"ümüz olan mutluluk, huzur, denge, sevgi ve neşe olan öz benliğimizin doğal halini yaşamaya başlarız.

"Akaşik kayıtları dönüştürme tekniği" nedir?

Akaşik kayıtlar dönüşümü, bir aydınlanma ve spritüel uyanış deneyimidir.

Akaşik kayıtlar ( Yaşamın Kitabı) ise; İnsanın söylemiş, yapmış olduğu veya niyetlendiği her şey birer titreşim oluşturur ve bu titreşimler evrene yayılarak sonsuza kadar kozmosun bir parçası haline gelir. Bir nevi kişinin istediği zaman içine girip ulaşabileceği duygu ve düşünce arşivi, evrenin süper bilgisayar sistemidir.

Kadim bilgilerde Akaşik kayıtlarının var oluşun tüm kayıtların olduğu bilgi kitabı olduğu söylenir. ARTT sistemi ile kişinin kayıtlarına ulaşılır, derin bilinçaltı temizliği yapılmasına olanak sağlayan ARTT hızlı, radikal ve kalıcı netice vermektedir.

ARTT; Zihin ve düşüncelerini kullanabilen her insana uygulanabilen, kişinin içinde bulunduğu durumu tamamen değiştirebilen, fiziksel ve psikolojik rahatsızlıkların, yaşamsal bozuklukların, kısır döngülerin, tüm kayıtlarda kalıcı olarak olumluya dönüştürülmesine ve eski halinin tamamen değişmesine vesile olabilen bir tekniktir.

Değişim Dönüşüm nedir?

Yaşamın doğal akışında dönüşüm vardır. Tırtıl kelebeğe dönüşür, bebek yetişkine, yaz kışa – kış da yaza dönüşür, çiçek meyveye, buhar suya… Sayısız dönüşüm örnekleri verilebilir, çünkü doğal olan gelişmek büyümek ve dönüşmektir.

Bu yüzden biz insanlarda birikmiş olumsuz duygularımızı veya bilgilerimizi değiştirmediğimizde, olumsuzu olumluya dönüştürmediğimizde gelişemeyiz.

Böylece sistemimizde olumsuzluk yuvalanır ve mutsuzluk, umutsuzluk oluşup gelişmeye başlar.

Oysa yaşamımız boyunca bedenimiz her saniye, her dakika, her gün devamlı değişir. Her yıl bedenimizdeki molekül ve atomlarımızın % 98'i yenilenir. Her sene tümüyle değişip yenilenerek adeta yeniden doğarız.

Bedenin yenilenme sürecinde içsel olarak duygu, düşünce ve inançlardaki zıtlıklar elektriksel olarak nötr hale getirilir, değişim gerçekleştiğinde DNA'mız da etkilenir ve olumlu şekilde değişir. Bunun kalıcı ve gerçek olması için, elde edilen dönüşümün zorlanmış ve yüzeysel olmaması, içsel olarak bilinçaltında elektriksel olarak oluşturulmuş doğal ve kalıcı olması önemlidir. Evrenin temel yaradılış gerçekliğine uygun olduğu için son derece etkili bir sistemdir.

ARTT sistemi ile yaşamınızda neler değişebilir?

 • Evlilk ve Aşk ilişkilerinde yaşanılan sorunların çözümü
 • Seksüel sorunların aşılması
 • Aşk acısı ve kayıpların hızla atlatılması
 • Aile, yakın arkadaş ve insan ilişkilerindeki mutsuzlukların yok edilmesi
 • Bağımlılıklardan kurtulma
 • Yanlış, zarar veren inançların yok edilmesi
 • İşsizlik ve parasızlık sorunları
 • İş kapasitesi ve verimliliğin arttırılması
 • Sınavlarda başarının arttırılması
 • Atalardan aktarılmış olan spesifik programlardan kurtulmak.( okunmuş bela, yerine getirilmemiş verilmiş sözler, göz kalması, nazar, diyet verilmesi, hak geçmesi gibi) genetik temizleme temizlikler
 • Psikolojik problemlerde (obsesyon, korku, fobiler, depresyon, panik atak, manik depresyon gibi)
 • Sağlık problemleri (alerjiler, kanser, Behçet rahatsızlığı, vertigo, MS rahatsızlığı, astım, fibromiyalji, romotoid artrit gibi)

Ofis Fotoğrafları

Sosyal Medya