Workshop
ARTT "Akaşik Kayıtları Dönüşüm Sistemi"

ARTT nedir, ne yapar?
Hızlı, radikal, kesin, kalıcı dönüşümü yaratır.

“ARTT” uygulaması var oluşun temel taşları ile uyumlu olduğundan içinde bulunduğunuz durumu kökten çözebiliyor, halledebiliyor ve siz bunu kendiniz fark ediyorsunuz. Var olan eski bir binanın restorasyonla tamamen yenilenmesi gibi.
Mesela depresyon, panik atak, fiziksel hastalık veya hangi işe el atsanız sonu başarısızlık şeklinde programlar yaşıyorsunuz.
Ne kadar çok çalışsanız da elinizdeki para akıp gidiyor. İlişkilerde karşı tarafın size değer vermemesi ve haksızlığı yaşıyorsunuz. Aldatılıyorsunuz.
Bir türlü öfke ve sinirinizden veya bağımlılıklarınızdan kurtulamıyorsunuz.
Uzun yıllardır yalnızsınız, bir eş bulamıyorsunuz…
ARTT uygulamalarında tüm bunların neden niçinleri, sebepleri ortaya çıkar ve temizlendiğinde her anlamda yani fiziksel, zihinsel olduğu gibi duygusal olarakta bir özgürlük elde edersiniz.
Hayat bir okulsa, yaşanılanlar derslerimiz ise yaşadığınız size ne öğretmeye çalışıyor, hangi yönünüzü iyileştirmeniz gerekir bunları sadece keşfeşmekle kalmazsınız. Asıl gereken o hayatınızı bozan durum temizlenip nötrlendiğinde, bugüne kadar öğrenemediğiniz hayatınızı negatif yönlendiren o “dersinizin” düzeldiğini kendiniz fark edersiniz. Yani olması gereken tekamülün doğal şekilde oluştuğunu bizzat yaşarsınız.

ARTT tekniği ile hem kendinizin hem köklerinizden size aktarılan yaşanmışlıkların tüm olumsuz etkilerini kalıcı bir şekilde silebilirsiniz. Duygularınızı yönetmeyi öğrenmek, sağlıklı ve mutlu hayatın sırrına erişmek istiyorsanız bu mucizevi tekniği öğrenme fırsatını kaçırmayın.
Günlük hayatınızda kalıcı bir şekilde daha sağlıklı, daha mutlu, daha dengeli ve dingin
hale gelmektir ARTT

Daha fazla bilgilenmek için: www.gunestan.com
https://www.youtube.com/watch?v=MI8ni20vmZ4ARTT “Akaşik Kayıtlarını Dönüştürme Tekniği” nin Tanıtımı
https://www.youtube.com/watch?v=AjH3RoK_vdcEbru Şallı’nın TV programında
https://www.youtube.com/watch?v=snGN2XHuKBEbu TV programında ufak bir uygulama yapıldı.
https://www.youtube.com/watch?v=tiDJR-tOFOc&spfreload=10uygulamanın devamını bu video da bulabilirsiniz
https://www.facebook.com/gunestndanışanların elde ettiği sonuçların videoları var.

Ofis Fotoğrafları

Sosyal Medya