DNA'mızı Etkiliyerek Değiştiriyoruz
tarih 03 Ocak 2012, kategori Artt Bilimsel, yazar Güneş Tan

DNA'mızın etkilenerek değiştiğini artık dünyada bir çok vakada görebiliyoruz. Los Angeles'deki California Tıp Üniversitesi'ndeki bir raporda, yeni doğmuş bir çocuğun 19 günlük oluncaya kadar HIV virusü taşıdığı tesbit edilmiş.
1995 Nisan ayındaki bir Science News dergisindeki yazıda ise aynı çocuk 1 aylık olduktan itibaren HIV virüsü olmadığı ve bu sonucun 4 yıldır devam ettiği yazıyordu. Bu vakanın araştırması, Yvonne J.Bryson ve çalışma arkadaşları tarafından 1996'da New England Tıp Dergisi'nda açıklandı. Virüs bedende hareketsiz, etkisiz ya da canlanmak için fırsat kollayan bir durumda değil de tam tersi bedende tamamen virüs yok!

Hatta bunu anlamak ve direnci görmek için çocuğun bedeninden alınan hücrelere, hastalığı kapmasını gerektiren miktardan 3000 kez daha fazla artırılarak HIV virusu verildi. Buna rağmen direnç vardı. Burada bir insanın bağışıklık sisteminin tamamen genetik bir değişime uğradığını görüyoruz. Bu yaşamı içinde oluşmuş bir durum, yani değişmiş olarak doğmamış. Bizde var olan bilgi değişince, genler yaşamımız içinde değişime uğramakta. Dr. Victor Marcial-Vega tarafından aynı tür gelişim belgelenmiştir. Onun aids'in iyileşmesi, 'The Healing of Aids' isimli belgesinde yer alan detaylı anlatımında, Afrikalı fahişelerin aniden HIV virüssüz hale gelmeri anlatılmakta. Science News Report’un 17 Ağustos 1996 sayısında, dünya nüfusunun yüzde 1'inde HIV virusüne karşı bir genetik direnç geliştiğini rapor ediyor.

Yukarıda anlattığım olaylar, bana İrlandalı Araştırmacı Fizikçi Stewart Bell'in subliminal teorisi veya bell teorisi olarak da anılan "var oluştaki bir zerrenin herhangi bir şekilde etkilenmesiyle, ışık hızı ile var oluştaki tüm zerreler aynı şekilde etkilenir" teoremini hatırlatıyor.Ofis Fotoğrafları

Sosyal Medya